sveiki lankytojai

Vasarą mus lepinantys saulėti orai gali turėti neigiamą poveikį veido odai. Ji, veikiama saulės ir karščio, netenka drėgmės ir sausėja, ima ryškėti raukšlelės. Odą taip pat sausina ir nuo karščio mus gelbstintys kondicionieriai. Svarbu pasirūpinti savo oda ir ją atgaivinti bei tinkamai sudrėkinti. Juk nuo mūsų priežiūros priklausys odos išvaizda bei sveikata.

Hialurono rūgšties injekcijos

Hialurono rūgštis – natūrali medžiaga, esanti odos sudėtyje, palaiko odos drėgmę ir stangrumą. Senstant hialurono rūgšties organizme mažėja, taip pat ir odoje. Oda praranda drėgmę, greičiau atsiranda raukšlių, ypač veide, suglemba. Estetinėje medicinoje šiai problemai spręsti naudojamas sterilūs bio geliai, kurių sudėtyje yra stabilizuota hialurono rūgštis. Hialurono rūgštis susijungusi su vandenių palaiko drėgmę, tonizuoja odą, atstato jos elastingumą. Injekciniai preparatai su hialurono rūgštimi išlygina mimikos raukšlės, pakoreguoja lūpų apimtis ir formas, atsiranda jų putlumas. Šių preparatų poveikių galima sumažinti ar net panaikinti nosies lūpų raukšles, raukšlės aplink akis, pykčio raukšliais tarp antakių, patobulinti veido kontūrus. Rezultatas gali išlikti iki 12-16 mėn.
Kaip atliekamos hialurono rūgšties injekcijos?
Procedūra atliekama viso veido, kaklo srityje arba zonomis. Oda švariai nuvaloma, dezinfekuojama. Plona adata ar kaniule hialurono rūgštis suleidžiama į koreguojamą sritį. Preparatas suleidžiamas smulkiais lašeliais, kurie išnyksta po 3-5 dienų. Procedūrą reikia kartoti po 2-4 savaičių, tuomet gaunamas geresnis drėkinimo efektas.
Kontraindikacijos:
• Alergija kuriai nors sudėtyje esančiai medžiagai
• Anafilaksinis šokas anamnezėje;
• Polinkis į keloidinius randus;
• Odos uždegimas procedūros vietoje.

Skip to content